D.U.K.

Tai polivinilchlorido plėvelė, kuri tvirtinama prie metalinio ar plastikinio karkaso. Kitaip tariant, tai idealiai lygus lubų paviršius, kuris išgaunamas įtempiant ir pašildant minėtą PVC plėvelę.

Įtempiamos lubos gali būti įvairių tekstūrų, formų, turi plačią spalvų paletę. Todėl, tai ko ieško, išsirinks net ir pats išrankiausias klientas. Įtempiamos lubos turi ir kitų privalumų, tokių kaip: apsauga nuo drėgmės, lubinių komunikacijų, defektų paslėpimas, tvirtumas, vėdinimas ir nepralaidumas dulkėms, ekologiškumas, dekoratyvinis efektas ir, žinoma, ilgaamžiškumas.

Įtempiamos lubos skirtos vidinėms patalpoms, kuriose temperatūra nesiekia žemiau 0°.

Lubų montavimas užtrunka vos vieną dieną.

Įtempiamų lubų dažyti negalima.

Įtempiamos lubos užtikrina ilgaamžiškumą. Jų tarnavimo laikas neribotas. Įmonė luboms suteikia 10-ies metų garantiją.

Galite rinktis klasikines matines įtempiamas lubas, prisitaikančias prie įvairaus interjero, blizgias, kurios vizualiai suteikia patalpai erdvumo, satinines, turinčias perlamutro efektą, pralaidžias šviesai ar lubas su Jūsų pageidaujama foto spauda.

Įtempiamoms luboms gali būti suteikiamos įvairios formos. Tai priklauso nuo mūsų kliento poreikių bei fantazijos: plokščios arba ovalios, lanko pavidalo, rutulio formos erdvinės, laužytų formų ar įvairių lygių.

+370 612 76600

info@tavolubos.lt